Dieta a zdravý jídelníček

jídelníček dieta Dieta nemusí vždy představovat hladovku.

Pokud je dieta správně zvolena a jídelníček odpovídá zásadám zdravého stravování, slouží jak k udržení zdraví, zvýšení vitality a energie, tak samozřejmě ke snížení váhy.

Podívejme se společně na několik důležitých rad a tipů, jak si vybrat dietu a upravit jídelníček ...

Jak si upravit jídelníček

Rada č. 1

Zaměřte se na co možná nejpečlivější a intenzivní žvýkání. Tím napomáháte tělu při jeho těžké práci v podobě trávení (zvlášť, pokud Vás trápí různé zažívácí problémy).

Rada č. 2

dieta jídelníček

Voda neobsahuje žádné kalorie a je proto ideálním prostředkem k utišení žázně během diety. Bylinkový či ovocný čaj bez cukru a mléka také neobsahují žádné kalorie. Zaměřte se na tyto nápoje i po skončení diety!

Rada č. 3

Nedostatek lipidů je často spoluviníkem nadváhy. Pokud tělu tato biolátka chybí, nemá možnost snižovat obsah tuků. Pak se tuky v těle ukládají. Protože avokádo vykazuje vysoký podíl lipidů, podílí se aktivně na odbourávání tuků.

Rada č. 4

Artyčoky obsahují hořčinu cynarin povzbuzující činnost jater a žlučníku, čímž je podpořeno především vylučování nečistot, stejně jako jedovatých látek. Dále povzbuzuje trávení tuků.

 

Pokud jste pevně rozhodnuti zatočit s nadbytečnými kily jednou pro vždy, ale nevíte, jak začít, naši poradci Vám zdarma a nezávazně zpracují Analýzu Vaší postavy a navrhnou optimální režim

Spalovače tuků

Rada č. 5

Carnitin je biolátka, která se podílí na spalování tuků v těle. Carnitin je obsažen v mase (hlavně drůbežím a jehněčím). V obilninách a v ovoci se nevyskytuje vůbec. K tomu, aby carnitin spaloval tuky, potřebuje pomoc vitamínu C.

dieta jídelníček

Rada č. 6

Jód má dobrý vliv na hormony. Hlavními dodavateli jsou mléko a mléčné výrobky, mořské ryby a plody. Jód je důležitý pro činnost štítné žlázy, aby mohla produkovat hormony, které se rozhodujícím způsobem podílejí na spalování tuků v lidském těle.

Rada č. 7

Pupalkový olej obsahuje podstatné látky (nenasycené mastné kyseliny), které zvyšují výkonnost lidského metabolismu. Nedostatek těchto kyselin může vést k poruše látkové výměny, která zapříčiňuje nadváhu.

Rada č. 8

I hořčík patří do skupiny spalovačů tuků. Více než 300 enzymů, z nichž některé hrají důležitou roli při spalování tuků, pracuje teprve tehdy, pokud jsou aktivovány hořčíkem. Ten je také potřebný pro aktivaci látkové výměny.

 

Pokud jste pevně rozhodnuti zatočit s nadbytečnými kily jednou pro vždy, ale nevíte, jak začít, naši poradci Vám zdarma a nezávazně zpracují Analýzu Vaší postavy a navrhnou optimální režim

Můj dietní plán

Dietní průmysl je dokonalý - vyvolává zejména u žen dojem nespokojenosti a současně nabízí často klamavou reklamou snadná řešení.

dieta jídelníček

Navzdory tomu celosvětově pokračuje trend zvyšování výskytu obezity.

A nejvíce obézních lidí bohužel hubne laickým nevhodným způsobem, což vede jen zřídka ke kýženým výsledkům a obvykle ne na dlouho.

Přitom vyhledat pomoc odborníka je velmi jednoduché a hlavně efektivní řešení, pokud si chci váhu snížit a bez následného jo-jo efektu.

 

Pokud jste pevně rozhodnuti zatočit s nadbytečnými kily jednou pro vždy, ale nevíte, jak začít, naši poradci Vám zdarma a nezávazně zpracují Analýzu Vaší postavy a navrhnou optimální režim

Dietní jídelníček na míru

Kompletní individuální stravovací plán od výživových poradců do 24 hodin. Zhubněte bez jo-jo efektu až 5 kg měsíčně!

Žádné doplňky stravy, jídelníček jen za použití běžných potravin.

Více na: Můj dietní plán

ZDARMA

alzheimerova nemoc emailový kurz zdravého hubnutí

alzheimerova nemoc e-book ke stažení zdarma

alzheimerova nemoc kalorické tabulky zdarma

Více na: Zdarma pro Vás

Analýza Vašeho jídelníčku

Myslíte si, že je Váš jídelníček nutričně i kaloricky vyvážený a přesto stále bojujete s kily navíc? Zjistěte, kde děláte chybu a získejte navíc užitečné rady a tipy!

Více na: Proč nehubnu?

Tipy a triky pro krásu

Jak se správně nalíčit? Jaký styling je vhodný pro můj typ vlasů? Jaké moderní techniky mi pomohou?

Více na: Jak být krásná

Pro skeptiky - Naši klienti

Přečtěte si nejen příběhy našich klientů + navíc ...

Více: Proč výmluvy nefungují

Online poradna

Nejčastější dotazy klientů nebo zaslat anonymně dotaz

Více zde

Kdo se o Vás bude starat

Andrea Stehlíková, DiS. & kolektiv

Telefon #1: +420 720 562 144

Telenon #2: +420 321 021 852

andrea.s@poradnaredukcevahy.cz

info@poradnaredukcevahy.cz

skype: andrea1186