Osobní redukční programy

Chcete si upravit váhu a proštíhlit postavu, ale nebaví Vás každodenní vážení potravin a složité nakupování všech surovin? Potřebujte, aby Váš redukční plán byl hlavně časově nenáročný?

Každý program je sestaven individuálně po konzultaci s klientem na základě podrobného rozboru aktuálního stravovacího režimu.Redukční program Vám může pomoci vyřešit:

redukční programy 1. jak zhubnout 100% přebytečného tuku

2. jak si zlepšit zdraví, imunitní systém a detoxikovat organismus

3. jak zaktivovat metabolismus tuků a zrychlit tak jeho spalování

4. jak si celkově zlepšit psychický stav při neurózách, depresích, stresech či nespavosti

5. podpoří Vás při formování a proštíhlení postavy

Osobní redukční jídelníček

Nejedná se jen o redukční jídelníček, ale zároveň o vylepšení stávajícího stravovacího režimu za účelem upevnění zdraví a zlepšení celkové kondice.

U každé varianty jídla je uvedna přesná gramáž a energetické i nutriční hodnoty. Každý klient tak vždy obdrží jídelníček s hodnotami, které odpovídají jeho požadavkům. Nejedná se o standardizované jídelníčky, ale vždy o individuální - a to bez jakýchkoli nutričních doplňků, jen z běžně dostupných potravin!

Tento redukční jídelníček Vám pomůže:

redukční program

zhubnout až o 17,7 kilogramů pouze na tucích za tři měsíce (to je cca 72 kostek másla!)

proštíhlit a vytvarovat postavu až o 86,1 centimetrů za devadesát dní

zrychlit si metabolismus (pouze dlouhodobý jídelníček je sestaven tak, aby Vám pomohl zrychlit si metabolismus!)

zbavit se únavy a zažívacích problémů díky dlouhodobé vyváženosti jídelníčku


S tímto jídelníčkem obdržíte Analýzu Vaší postavy , Nutriční a energetickou bilanci , Soubor doporučení k jídelníčku a Dietní jídelníček na 7-90 dní včetně receptů.

Abyste měli jistotu, že obdržíte veškeré materiály, jak je na našich stránkách prezentováno, nemusíte platit nic předem.

redukční jídelníček

V rámci VIP programu získáte navíc bonusy:

Polévky jako předkrm či hlavní jídlo včetně receptů (samozřejmě s Vaší individuální gramáží a nutričními hodnotami) + Sladké varianty snídaní + Pomazánky a studené varianty jídel v rámci oběda i večeře + Soubor cviků na jednoduché a rychlé hubnutí a zpevnění postavy, které můžete dělat v pohodlí domova + Zařazení do mailového vzdělávacího systému


Cena redukčního jídelníčku poštou Cena redukčního jídelníčku emailem
od 390 Kč od 350 Kč


Kompletní redukční program

Je určen každému, kdo si chce trvale a zdravě upravit váhu s podporou odborníka a zároveň nemá čas na počítání kalorií a každodenní vážení potravin. redukční programy

Program navíc obsahuje nutriční doplňky zaměřené na detoxikaci a výživu organismu - tzv. Zdravé jídlo, díky kterým je dodržování stanoveného redukčního programu snažší po časové i finanční stránce.

Zdravé jídlo bylo uznáno Světovou zdravotnickou organizací jako plnohodnotná náhrada jídla. V rámci dietního jídelníčku jím nahrazujeme jedno až dvě jídla denně, dle zvoleného režimu. Vždy si ho lze připravit podle chuti i nálady v mnoha variantách i příchutích - jako lahodný šejk, s ovocem, s müsli, s jogurtem ...

Konečná cena redukčního programu
1550 Kč


Exkluzivní redukční program

Je určen každému, kdo si chce trvale a zdravě upravit váhu s podporou odborníka a zároveň nemá čas na počítání kalorií a každodenní vážení potravin a zároveň se chce při redukci váhy více zaměřit na proštíhlení postavy. redukční programy

Pouze v rámci Exkluzivního redukčního programu: Nutriční doplňky zaměřené na proštíhlení a zpevnění postavy, odbourání únavy a pročištění lymfatického systému (zmírnění celulitidy).

Tyto nutriční doplňky aktivují metabolizmus tuků, čímž dochází ke zlepšení spalování tuků v cévách a v podkoží (tzv. termogeneze). Spalováním tuků vzniká energie – termoreakce, což cítíme jako příliv energie. Spaluje tuky i v podkoží, čím pěkně formuje postavu, protože tuky se spalují po celém těle.

Konečná cena redukčního programu
2650 Kč