Hubnutí v číslech aneb Výsledky našich klientů

Jitka Toufarová, Chomutov: - 31,8 kg a celkem obvody 96 cm

Za svůj život jsem vyzkoušela velké množství "zaručených" diet. Ikdyž se mi podařilo dát nějaké kilo dolů, hned jsem je nabrala a většinou mě bolel žaludek a byla jsem hrozně unavená. Jednoho dne jsem potkala svoji kamarádku a nevěřila jsem vlastním očím, jak mohla takto zhubnout. Dala mi kontakt na svoji poradkyni z Poradny redukce váhy, která mi hodně pomohla a dodávala mi sebevědomí.

Za nedlouhou dobu jsem si upravila váhu podle svých představ a vytvarovala postavu o neuvěřitelných 96 cm. Ted mám o několik velikostí menší šatník a jsem velmi spokojená. Zmizely migrény i bolesti žaludku. Chtěla bych poděkovat své poradkyni, že mě podporovala a byla vždy v dobré náladě. Moc mi pomohla. Váhu si budu udržovat i nadále, protože se cítím skvěle.

Eva Adamčíková, Banská Bystrica: - 19,4 kg a celkem obvody 58 cm

Moje problémy s nadváhou som riešila rôznymi diétami, niekoľkokrát som schudla a opäť pribrala. Ocitla som sa v začarovanom kruhu a ako roky pribúdali, aj moja váha narastala. Jedla som málo, a napriek tomu som priberala. Začali sa pridružovať aj zdravotné problémy so zažívaním a bolesťami kĺbov.

Vďaka diétnému jedálničku som konečne našla spôsob ako redukovať váhu zdravo a trvalo. Dnes môžem zjesť neporovnateľne viac, a napriek tomu som výrazne schudla a cítim sa vynikajúco. Pochvaly od ľudí z môjho okolia sú pre mňa balzamom.

Lívia Bábeĺová, Žilina: - 38,8 kg a celkem obvody 106 cm

Asi pred siedmimi rokmi som začala veĺa priberať. Bolo to spôsobené nedostatkom pohybu, častým cestovaním v aute, prejedala som sa a mala som obrovskú chuť na sladkosti. Napriek tomu som sa stále utešovala, že je to v poriadku a netreba s tým nič robiť.

Keď som presiahla hranicu 100 kg, začala som skúšať rôzne výrobky na chudnutie bežne dostupné v predajniach alebo v lekárni, ale žiadny prekvapivý výsledok sa nedostavil. Mala som pocit, že mi už nič nepomôže a tak som rezignovala na takúto formu chudnutia.

Čoskoro som pochopila, že len jednoduchá a zdravá forma chudnutia ma môže priviesť k výsledku, o ktorom som si myslela, že ho už nikdy nedosiahnem. Chcela som sa naučiť správne jesť! A vďaka jedálničku od Poradne redukcie váhy sa mi to naozaj podarilo.

Lenka Silová, Ústí n.L.: - 41,2 kg a celkem obvody 112 cm

Celý svůj život jsem byla taková silnější, kulatější, každý říkal, že jsem samá krev a mléko. Celou dobu jsem to tak nevnímala, až do té doby, co jsem porodila syna a chtěla po porodu zhubnout. Vyzkoušela jsem snad vše, koktejly z lékárny, tabletky na hubnutí, cvičení, které jsem nevydržela ... samozřejmě bez úspěchu, až do té doby, než jsem začala hledat na internetu.

A náhodou jsem narazila na program hubnutí s podpůrnou asistencí. Tak jsem to zkusila, i když jsem tomu nevěřila a byla skeptická. Během několika měsíců se mi podařilo shodit nadbytečná kila. Jsem ráda za to, že jsem vytrvala, a taky se budu snažit to udržet i nadále. Proto bych touto formou chtěla své poradkyni poděkovat za trpělivost, protože jsem byla dost náladová a utrápená. Jsem ráda, že to se mnou vydržela, protože se cítím báječně, když si mohu obléknout to, co mi už nebylo. Určitě to všem doporučuji zkusit.

Věra Malá, Karlovy Vary: - 12,3 kg a celkem obvody 39 cm

Když se mi přehoupla čtyřicítka, začala váha pomalu (ale jistě) stoupat. Zkusila jsem si tedy upravit jídelníček podle různých doporučení, která jsem četla v časopisech a na internetu. Nejen, že jsem nic nezhubla, ale dokonce jsem něco málo ještě nabrala. Vůbec jsem to nechápala: všechno dodržuji a přesto nehubnu. Proč? A protože jsem si skutečně nevěděla rady, řekla jsem si, že raději požádám o pomoc odborníka.

Už první kontakt s mojí poradkyní mě překvapil, protože po první konzultaci odhalila všechny mé chyby a pomohla mi upravit jídelníček tak, že jsem dosáhla během krátké doby skvělých výsledků a si váhu stále udržuji. A kromě toho jsem se zbavila chronické únavy a zažívacích problémů.

Jan Milík, Plzeň: - 9,6 kg a celkem obvody 36 cm

Jako sportovec jsem s váhu neměl nikdy problémy. Ale když jsem nastoupil do svého prvního zaměstnání, zcela se mi změnil můj stravovací režim a na sport již také nebylo tolik času. A po poměrně krátké době se to projevilo nejen na váze, ale hlavně v oblasti pasu.

Myslel jsem si, že při mém časovém vytížení nebude možné žádný redukční režim dodržovat. Ale moje poradkyně mi jídelníček a celkový stravovací plán upravila tak, že jsem všechno bez problémů zvládal. Díky tomu jsem si nejen upravil váhu, ale hlavně proštíhlil postavu.

Petra Soudová, Ostrava: - 16,7 kg a celkem obvody 42 cm

Ikdyž jsem se na miminko moc těšila, byla jsem nešťastná z toho, že mi po porodu zůstalo 15 kilo. Snažila jsem se různými "zaručenými" způsoby (diety, hladovka, cvičení, doporučení kamarádek), ale spíše jsem se cítila více unavená a váha se stále urputně držela.

A když jednoho dne přišla moje kamarádka s další doporučením, byla jsem už skeptická. To doporučení bylo, abych si nechala svůj dietní plán vypracovat odborníkem. Dala mi vizitku na poradkyni, která jí velmi pomohla. A protože jsem už neměla co ztratit, zavolala jsem.

Dnes jsem ráda, že jsem vizitku nehodila do koše. Moje poradkyně mi zpracovala individuální plán včetně jídelníčku, který byl k mému překvapení nejen zdravý, ale hlavně i velmi chutný. Naučila jsem se spoustu nových receptů a získala zajímavé tipy a rady do budoucna. Díky nim si váhu držím a cítím se stále skvěle.