Co ovlivňuje náš život

Vzduch ...

Bez dýchání už po pěti minutách odumírají mozkové buňky a postupně nastává smrt. Vzduch bohužel obsahuje mnoho různých látek, které nepříznivě působí na naše tělo. To bohužel nedokážeme ovlivnit. I přesto je důležité dýchat čerstvý vzduch a je chybou pravidelně nevětrat. Nedostatek čerstvého vzduchu zvyšuje únavu, nepozornost, bolesti hlavy atd.

 

Voda ...

Pro naše tělo není nic důležitějšího! Jsme ze dvou třetin složeni z vody a mozek dokonce 85%. Voda je přítomna v každé buňce. Více informací o vodě najdete v odkaze Voda - základ života

 

Výživa ...

S její pomocí můžeme nejvíce ovlivnit své zdraví. Dnes je již prokázané, že správná výživa může prodloužit život až o 20 let. Více informací o najdete v odkaze Proč jsou živiny tak důležité?

 

Pohyb ...

Pravidelný pohyb je možné přirovnat k pilulce proti stárnutí. Pomáhá tělu vypořádat se se stresem a má množství pozitivních účinků na tělo.

Snažte se denně "sbírat" pohyb - chodit více pěšky, nepoužívat výtah, chodit na procházky (nejlépe do lesa), zařadit lehké cvičení ...

 

Nebo zkuste třeba:

Nordic walking - severská chůze

H.E.A.T aneb kondice na čtyři

 

Chcete se cítit dobře, plní energie a mít správně sestavený jídelníček, ale nevíte, jak začít, poraďte se s odborníkem na výživu a hubnutí zcela zdarma!

Dietní jídelníček na míru

Kompletní individuální stravovací plán od výživových poradců do 24 hodin. Zhubněte bez jo-jo efektu až 5 kg měsíčně!

Žádné doplňky stravy, jídelníček jen za použití běžných potravin.

Více na: Můj dietní plán

ZDARMA

emailový kurz zdravého hubnutí

e-book ke stažení zdarma

kalorické tabulky zdarma

Více na: Zdarma pro Vás

Tipy a triky pro krásu

Jak se správně nalíčit? Jaký styling je vhodný pro můj typ vlasů? Jaké moderní techniky mi pomohou?

Více na: Jak být krásná